Zapytaj lekarza

1 , 0 3 3 , 3 1 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Twardy brzuch oraz ból dolnej części kręgosłupa po zapaleniu wątroby

Witam, Wczoraj zauważyłam, że mój brzuch jest twardy, ale tylko z lewej strony. Dziś mam wrażenie, że stwardniał również dół brzucha. Pół roku temu przeszlam zapalenie wątroby, a niespełna dwa tygodnie temu zakończyłam restrykcyjną dietę i wróciłam do dawnych nawyków żywieniowych. Około miesiąc temu odczuwałam również ból w dole kręgosłupa, ale znikł po tygodniu. Miesiączkuję tak jak zwykle, nie mam problemów z zaparciami. Co może mi dolegać? K
KOBIETA ponad rok temu

Zalecenia dla pacjentów po badaniu endoskopowym

Badanie endoskopowe służy ocenie stanu narządów wewnętrznych. Jakie są zalecenia dla pacjentów po wykonaniu tego badania? Obejrzyj film i zapoznaj się z wypowiedzią eksperta.

Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania

Witam! Opisane przez Panią objawy najprawdopodobniej związane są z powrotem do normalnej diety. Jeśli bowiem przez długi czas Pani dieta była restrykcyjna, reakcja przewodu pokarmowego na powrót do normalnego jedzenia może być różna. Teoretycznie uczucie stwardnienia brzucha może być też tylko Pani subiektywnym odczuciem. Dobrze byłoby zatem gdyby zbadał Panią lekarz. Sugeruję udać się do lekarza podstawowej opieki zdrowotnej.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy