Twór zlokalizowany w okolicy trzonu macicy
Witam,mam jakiś twór zlokalizowany ku tyłowi trzonu macicy o wymiarach 30x26 mm. Od dwóch dni coraz mocniej bolą mnie węzły chłonne w pachwinie. Co robić? Nikt nie wie co to za twór w brzuchu,było pidejrzenie zapalenia wyrostka ale wykluczono i odeslano mnie do domu. Wszystkie narządy w usg w normie. ????

KOBIETA, 31 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
95 poziom zaufania
Na pewno opisany twór wymaga pogłębienia diagnostyki i ustalenia jego charakteru. Najpewniej konieczna będzie biopsja lub dodatkowe badania obrazowe. Sugeruję kontakt z ginekologiem.