Tworzenie się siniaków po uderzeniach a krążenie

Witam, od dłuższego czasu pojawił sie u mnie problem z łydkami. Uprawiając sporty, przeważnie pilke nożna lub bieganie po kilku minutach moje łydki stają sie twarde i zaczynaja bolec, bol jest o tyle niedozniesienia, ze musze przerwać grę i masować łydki, co nie zawsze konczy sie oczekiwanym rezultatem. Każde uderzenie, nie musi byc ono nawet mocne, konczy sie krwiakiem, jest to zawsze dosc okazały obrzęk, raz musiałem nawet chodzic o kulach. Jest to związane ze złym krążeniem, czy innym proble?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest wykonanie badań przede wszystkim laboratoryjnych morfologia, elektrolity + magnez, czasy krzepnięcia, mocznik, kreatynina. Aby móc coś więcej zalecić konieczne jest badanie lekarskie. Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego.