Tycie po Pregabalinie

czy przytycie 18 kilo po pregabalinie przy zdrowych wszystkich innychwynikach jest normalne. pregabalinę biorę antydepresyjnie i nasennie inne leki już zawiodły. od zolpidenu jestem uzależniona inne leki nie pomagały. mam też zdiagnozowaną sama pregabalina na sen nie działa mam diphergan a tycie mnie dobija nie wychodzę z domu. co mogę zrobić? borderline.

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Witam serdecznie,
proszę zacząć od ćwiczeń w domu i umówienie wizyty u dietetyka. Dietetyk dobierze indywidualną dietę i Pani zrzuci wagę oraz się lepiej poczuje.

Pozdrawiam

WItam serdecznie na sen mogę Pani zaoferować specjalistyczne nagranie terpeutyczne nabezsenność, kosztuje 99 zł. Działa w ten sposób, że łagodnie wprowadza w stan snu i
powoduje spokojny sen . Działa w 90 % w przypadku osób, które nie brały środków nasennych i w 75% u usób które brały bezskutecznie środki nasenne,
a także leki antylękowe.

W innych sprawach, to są one już na tyle poważne że już musi Pani sobie zarezerwować wizytę u mnie i to raczej szybko

Pozdrawiam miło Krzysztof Dudziński