Ubytek przegrody międzykomorowej u dziecka urodzonego w 35. tc

witam.urodziłam córke w 35 tc.Wykryto u niej wadę serduszka-ubytek przegrody międzykomorowej.W dniu wypisu ze szpitala miała napisane-''VSD w samym koniuszku 3,5mm oraz nieco niżej 2 mm.Teraz byliśmy na hospitalizacji na kardiologi w celu sprawdzenia serduszka i na wypisie jest napisanetylko o jednym ubytku 3,5mm.Dlaczego tylko jest napisane o jednej dziurce?Czy to jakieś niedopatrzenie?Bardzo pilnie proszę o odpowiedz poniewaz wizytę mam dopiero za 4 miesiące.Błagam o odpowiedz

Lek. Tomasz Budlewski

Prawdopodobnie doszło do zarośnięte a tego mniejszego. Proszę kierować się zaleceniami lekarza prowadzącego.