Uchyłkowatość jelita grubego a jego bolesność

dlaczego uchyłkowatość jelita grubego bywa czasami strasznie bolesna , dotkliwy piekący ból promieniuje do pachwiny i trochę łagodnieje po kilku godzinach , czym można złagodzić cierpienie , czy wiadomo coś Pani o suplemencie indyjskim o nazwie Triphala a moze wystarczy codzienne przyjmowanie Colonu C

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest sprawdzenie jak rozległa jest uchyłkowatość. Ból wynika ze stanu zapalnego. Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu lekarz zdecyduje o odpowiednim dalszym postępowaniu.