Uciążliwy ból w okolicy lędźwiowej

dzień dobry mój mąż od kilku dni cierpi na bardzo uciążliwy ból w okolicy lędźwiowej zrobiono mu tomografię ii okazało się że ma przepuklinę międzykręgową dostał zastrzyki - 3razy dziennie- bez większych rezultatów. dzisiaj w nocy stracił 2razy przytomność. Pojechaliśmy na izbę okazało się że ma objawy korzenne czy korzeniowe, został w szpitalu. Nie czuje nogi lewej. Co to dla niego oznacza, jak to leczyć. Jesteśmy z sosnowca proszę polecić jakiegoś dobrego lekarza z okolic śląska. Dziękuję

Aleksander Ropielewski

Najpewniej konieczna będzie operacja w trybie pilnym, w wyniku której zniesiony zostanie ucisk na korzeń nerwu rdzeniowego i powinno powrócić czucie w kończynie dolnej. Niestety nie znam środowiska neurochirurgów w regionie śląskim i nie mogę polecić dobrego specjalisty.