Ucisk i odbijanie przy połykaniu

Mam 60 lat od 2 tygodn po kazdym posilku( lekkim czy bardziej obfitym czy napoju) odbija mi sie i w tym momęcie czuje ucisk(bol) pod prawya łopatką Nie ma pieczenia w żoładku Kilka dni wczesniej przestalem brać lek niesteroidowy z grupy NLPZlek przyjmowalem niecale 2 tyg Czy to moze miec zwiazek z tym lekiem? 7 lat temu mialem pieczenia w zoladku, gastroskolia wykazala Helicobacter po przyjmowaniu controloc 40 pieczenia ustapily Mieszkam w irlandii i mam ograniczony dostep lekarzy Pomózcie

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

może to być nawrót Helicobacter. Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego.

Pozdrawiam.