Uczucie bólu i kłucia w pęcherzu moczowym

Witam Od ponad roku mam problem z pęcherzem,badania moczu, posiew ok, cały czas odczuwam jakby kuło, piekło nie zawsze, ale co dzień coś odczuwam. Jeden urolog-mam dobre wyniki więc nie ma na co mnie leczyć, drugi nie wykrył kamieni zapisał prouro-nic nie dało. Ponowne zapalenie przepisano Monural-nie przeszło, doktorowa zapisała Levoxa-nadal odczuwam dyskomfort dodatkowo boli w okolicach narządów,u ginekologa wszystko ok, ostatni problem chyba z jelitami bo też boli-wypróżniam się normalnie

Lek. Marta Gryszkiewicz

Sugeruję wykonać mocz na posiew oraz USG jamy brzusznej z oceną układu moczowego. Wyniki badań skonsultować z lekarzem.

Witam, może to być jedna z postaci zapalenia pęcherza nie związana z infekcją (zakażeniem). Wskazana byłaby konsultacja urologa, który zajmuje się tzw. urologią czynnosciową. W Warszawie jest to Prof. Piotr Radziszewski. Pozdrawiam RH