Uczucie ciągnięcia w okolicy lędźwi i drżenie kolan

Witam, od jakiegos czasu mam dziwne uczucie w okolicy ledzwi, gdzies w miednicy- trudno mi je umiejscowic - mysle ze moze wiazac sie z przewodami moczowymi. Nie jest to bol ale blizej nie okresloen uczucie ciagnienia lub jakby przepracowany miesien[?] uczucie pojawia sie przy szerokim kroku ew przy sciagnieciu napletka, po seksie nasila sie. Nie wiem co to moze byc - nie ma to zwiazku zjadrami - moze to wina masturbacji lub siedzacego trybu? mam tez tik - trzesienie kolanem -moze ma to zwiazek?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuję udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można zalecić odpowiednie dalsze postępowanie. Jeżeli wiąże Pan objawy z ściągnięciem napletka oraz stosunkiem płciowym może warto byłoby udać się do lekarza urologa.