Uczucie kłucia obok serca

Mam problem, ponieważ często odczuwam kłucie obok serca. Dodam, że mam alergię pokarmową, astmę. Pracuję też na komputerze ponieważ jestem w szkole na kierunku technik informatyk (zajęcia trwają 2 dni po 10 godzin- czyli od 8 rano do 18 czasem 16.20). Staram się poświęcać min 15 minut na gimnastykę. Biorę Aspar i chela mag b6. Ostatnio mi lekarz dał krople milocardin (chyba taka nazwa), ale ja tego nie mogę. O czym to może świadczyć?

Witam! Kłucie w okolicy serca najczęściej związane jest z istnieniem tzw. nerwobóli, powstających w zasadzie bez uchwytnej przyczyny. Takie kłucia nie są zjawiskiem groźnym i nie świadczą o poważnych stanach chorobowych jak np. zawał mięśnia sercowego. Proszę pozostać pod okresową kontrolą lekarza POZ.