Uczucie lęku, duszności, drżenie rąk i skoki ciśnienia

Witam mam ciagle uczucie leku w srodku malo tego zle sie czuje fizycznie przez to raz zimno mi raz goraco ciagle uczucie ze ktos patrzy sie namnie i ze jest zemną cos nie tak nie moge trenowac bo mam dusznosci rece mi sie trzesą dygotam caly skoki cisnienia raz male raz duze przyznam ze tragicznie sie czuje ciagle plakac mi sie chce z byle jakiego powodu pomagal bym wszystkim biednym a sam sobie nie moge pomuc co mam robic

Lek. Magdalena Pikul

Witam. W opisanym przypadku warto skonsultować się z psychiatrą. Do tego specjalisty można zapisać się bez skierowania.

Dzień dobry!

Proszę skonsultować się z psychologiem oraz lekarzem psychiatrą. Problemy mogą wiązać się np. ze stanami lękowymi, atakami paniki, stanami depresyjnymi itp., które wiążą się z życiem psychicznym i ci właśnie specjaliści zajmują się leczeniem. Warto jednak wykluczyć jednak również inne możliwe przyczyny objawów - np. hormonalne, kardiologiczne itp.

Pozdrawiam!