Uczucie lęku i podenerwowania

Witam. Mam 29 lat i mam problem z wiekiem coraz czesciej zaczyna mi towarzyszyc uczycie leku i podenerwowania nie wiem co z tym zrobic czy sa jakies tabletki,ktore w razie potrzeby mozna zażyć i po ktorych mozna bez obaw prowadzic samochod???

W przypadku lęków i napięcia- warto im się przyjrzeć w psychoterapii. Poznanie przyczyn zaburzenia i zmiana jest - w przypadku nerwicy- najlepszą i najskuteczniejszą metoda trwałego poradzenia sobie. Leki są wspierające, działają tylko na objawy (a nie na przyczyny, przez co zaburzenie powraca), a dodatkowo niektóre z nich są uzależniające.

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza