Uczucie nasilonych negatywnych objawów i podwyższony poziom bilirubiny

Od kilkudziesięciu dni czuje u siebie nasilenie negatywnych objawów. Mam podwyższony poziom bilirubiny. Miałem przeprowadzane badania krwi i nic poza tą bilirubina nie ma. Ciągle myślę że coś mi się stanie jestem osłabiony często boli mnie w klatce piersiowej z tyłu, przodu, lewej prawej i na środku. Wtedy myślę że coś złego się stanie, że będę potrzebował pomocy. Ale jakoś to przemija. Często jak wstaje, to kręci mi się w głowie i czarno się robi przed oczami. Chodzenie do lekarza nie pomaga.

Aleksander Ropielewski

Nie wiem co to są negatywne objawy. Odnośnie pozostałych zgłaszanych przez Pana dolegliwości również nie jestem w stanie pomóc ponieważ nie mam możliwości przeprowadzenia badania przedmiotowego a Pańskie objawy są mało specyficzne. Sugeruję kontakt z lekarzem.

Magdalena Mroczek

Przyczyną podwyższonego poziomu bilirubiny przy innych wynikach w normie może być zespół Gilberta, który praktycznie nie daje żadnych objawów. Przyczyn stanu, który Pan opisuje może być wiele. Warto przeprowadzić standardową diagnostykę i przeanalizować w jakich sytuacjach występują objawy i czy łączą się np. ze stresującymi wydarzeniami.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.