Uczucie odrealnienia a przyjmowanie Citabax

Witam lekarz rodzinny przepisał mi Citabax 20 1x rano z racji ze jestem po 2 ablacjach na sercu rok temu zaczęły mnie męczyć różne dolegliwości , i ciągle mnie dręczą szczególnie wieczorami mam uczucia jakby odrealnienia, uczucia jakbym miał zaraz sie przewrócić , chodzę sztywno czasem aż mnie stopy bolą , byłem już u neurologa (mr głowy eeg) kardiolog urolog proktolog itd. wychodzi na to że jestem zdrowy jak ryba ale coś chyba jest w psychice, po jakim czasie ten lek działa biorę już 15 dzień

W przypadku zaburzeń o podłożu psychicznym, psychologicznym, często sama farmakoterapia nie jest wystarczająca. Pozwala bowiem poradzić sobie z objawami, ale nie likwiduje przyczyn zaburzeń. Zachęcam do podjęcia psychoterapii, która pozwoli poznać emocjonalne źródła problemu i poradzić sobie z nimi.