Uczucie odrealnienia i problemy ze snem po zapaleniu dopalaczy

Mam 19 lat. Pare miesiecy temu zapalilem dopalacz. Od tamtego czasu caly czas jestem zderealizowany, mam problemy ze snem zasypiam po 4 rano, czuje straszny lek ze wizje ktore mialem po zapaleniu sa prawdziwe. Pojawil sie u mnie snieg optyczny i dziwaczne uczucie deja vu ktore pojawia sie w dziwnych momentach. Wyczytalem ze to moze byc nerwica, ale Nerwicowcy boja sie ze cos nie tak z ich zdrowiem, ja natomiast boje sie tylko ze moje "wizje" beda prawda. Czy to moze byc psychoza lub paranoja?

I oczywiście niezbędne jest zerwanie z używaniem nielegalnych i nieznanych środków psychoaktywnych i neurotoksycznych.
Pozdrawiam. JW