Uczucie otępienia i pieczenia uszu

Witam. Mam pewien problem mianowicie chodzi o uczucie otępienia. Czasami czuje się jak bym był pijany. Nie kręci mi się w głowie lecz jest to takie dziwne uczucie. Wieczorami palą mnie też uszy oraz niekiedy twarz. Czy może być to przez stres? Ponieważ ciągle martwicę się o moje zdrowie,oraz mam prace w której 8-10godz jestem w ciągłym ruchu bez przerwy i bez jedzenia. Mój ojciec ma nerwice lekowa. Niepokoi mnie to dziwne uczucie. D góry dziękuje za odp pozdrawiam!

Podobne objawy mogą nieć podłoże lękowe (nerwica). Najpierw jednak należy wykluczyć zaburzenia neurologiczne i somatyczne, aby to stwierdzić. Zachęcam do podjęcia konsultacji lekarskiej. Jeśli wykluczy inne schorzenia, skieruje do psychologa na psychoterapię.