Uczucie parcia na odbyt

witam...mam problem z odbytem w zasadzie to nie wiem nawet jak to opisac ...mam uczucie jakby parcia i nie moge utrzymac stolca dgy zaraz ni skorzystam z toalety musze wkladek uzywac bo roznie jest z tym....nie wiem do jakiego specjalisty mam sie udac ...troche to krepujaca dolegliwosc

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane zaburzeniem funkcji zwieraczy. Proszę udać się na wizytę do specjalisty proktologa, który wdroży odpowiednie postępowanie.