Uczucie pieczenia w głowie

Witam.Od dłuzszego czasu meczy mnie pieczenie w glowie.Nie jest to zwykly bol a pieczenie.To samo odczuwam rzadziej w klatce piersiowej.Czy to stres,nerwy?

Dzień dobry!

Niestety, nie jest możliwe postawienie diagnozy za pośrednictwem Internetu. Objawy mogą być związane z problemami medycznymi - np. dermatologicznymi czy kardiologicznymi. Czy konsultowała się Pani z lekarzem? Jaki jest Pani ogólny stan zdrowia? Czy kiedykolwiek była Pani diagnozowana, leczona lub przyjmowała leki? Objawy mogą mieć również charakter psychosomatyczny, na tle stresu, nerwów, lęków, napięcia emocjonalnego.

Pozdrawiam!

Tak, najprawdopodobniej wymienione przez Panią objawy należą do tzw. psychosomatycznych. Wymagają dokładnej diagnostyki interdyscyplinarnej (neurolog, kardiolog, psychiatra) oraz wdrożenia leczenia (psycho- i/lub farmakoterapia).