Uczucie podobne do niewyspania

witam mam maly problem. mianowicie tak okolo 1/2h po przebudzenie pojawia sie u mnie uczucie podobne do długotrwałego niewyspania/lekkiego otumanienia... czuje sie jak bym byl pod kloszem jem/pije normalnie zażywam suplementy (tran/lecytyna/magnez/żelazo) i nic.. nie ustępuje. Co może być przyczyna i ew co z tym zrobić (badania podstawowe i tarczycy sa ok) czy to moze byc objaw nerwicy? jesli tak to jak sie tego pozbyć...

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą mieć podłoże psychogenne. Warto udać się na wizytę do specjalisty psychiatry celem diagnostyki. Do poradni leczenia zdrowia psychicznego w ramach NFZ nie jest wymagane skierowanie.