Uczucie poparzenia miejsca od kolan do pośladków

Witam, od jakiegoś czasu, mam uczucie, że moje uda od kolan do pośladków są poparzone, dochodzi dziwne uczucie pulsowania w okolicy odbytu. Co to może być, gdzie się z tym udać, co robić?Dodam, że jestem schorowaną osobą i jeszcze TO! Leczę się na RZS od 15 lat, dwa lata temu miałam usuwany nowotwór złośliwy piersi, jestem w okresie menopauzy a co się z tym wiąże mam uderzenia gorąca, potliwość, nerwowość, wypadanie włosów itp... Proszę o pomoc. Pozdrawiam Jadwiga

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu oraz przeanalizowaniu całej historii medycznej będzie można zalecić odpowiednie dalsze postępowanie.