Uczucie samotności i smutku

Mam dni kiedy czuje sie zle , jest mi smutno tak bez powodu bez wyraznej przyczyny jestem poirytowana ,latwo wybucham czuje sie zmeczona i nic mi sie nie chce nie mam natomiast niskiej samooceny po prostu czuje sie nieszczesliwa ,samotna nie mam tez niecheci tylko bardziej zobojetnienie . Nie trwa to dlugo moze zdarza sie ze 3 razy w miesiacu tyle ze wraca co jakis czas i jest to po prostu meczace . Pare razy myslalam by isc do specjalisty ale ze mijalo to nie uwazalam tego za konieczne
KOBIETA, 23 LAT ponad rok temu

Objawy somatyczne depresji

Depresja to choroba cywilizacyjna, ale wciąż wiele osób ma trudności z rozpoznaniem jej. Psychiatra Agnieszka Jamroży wyjaśnia, jakie są objawy somatyczne depresji.

Dzień dobry,

Może jednak warto udać się do specjalisty na konsultację ?
Jeżeli jednak zmieni Pani zdanie, to proszę znaleźć w swojej miejscowości psychoterapeutę (pracującego w nurcie psychodynamicznym).

0

Proszę przyjrzeć się temu, w jakich sytuacjach pojawia się to zobojętnienie, czy to ma związek z fazą cyklu miesiączkowego, a może z jakimiś zachowaniami innych ludzi albo pogodą. Każdy z nas potrzebuje czasem odciąć się od swoich emocji, odizolować i zobojętnieć i niekoniecznie świadczy to o jakichś problemach. Głównym kryterium tego, czy iść do specjalisty czy nie, jest to, czy problem utrudnia Pani normalne funkcjonowanie i czy się nasila. Pozdrawiam i życzę powodzenia.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty