Uczucie samotności i smutku wśród rodziny

Jak poradzić sobie z samotnością? Witam, może to banalne ale nie radzę sobie z tym. Mam męża, dwoje dzieci -nieustannie jest coś do zrobienia -a czuję się po prostu nieszczęśliwa i samotna.Nie mam pracy, nie mam znajomych- w zasadzie jedną przyjaciółkę- która ma podobne problemy, często dopada mnie chandra i depresja. Jestem słaba emocjonalnie. Mieszkam z mężem, ale jakby obok niego- w dodatku jestem zazdrosna o jakieś bzdety- chyba o jego kontakt ze światem zew. Jak mam zmienić swoje podejście?
KOBIETA, 28 LAT ponad rok temu

Jak radzić sobie z kryzysem?

Mgr Ĺukasz Kielemnik
Mgr Ĺukasz Kielemnik

Najprawdopodobniej stan, który pani opisuje trwa już od dłuższego czasu. Mimo dobrego wypełniania obowiązków czuje się pani nieszczęśliwa, co może mieć związek z przeżywanymi przez panią problemami w relacji do siebie i najbliższych. Zalecam ze skorzystania z konsultacji u psychoterapeuty

Dzień dobry!

Pytań i wątków jest wiele. Trudno o jednoznaczną receptę-poradę, która rozjaśniłaby wszystkie poruszone kwestie. Procesem, którego celem jest właśnie odnalezienie odpowiedzi na pytanie "Jak zmienić swoje podejście?" jest psychoterapia.

Pozdrawiam!

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty