Uczucie ucisku i kłucia nad pęcherzem

Dzień dobry. Od miesiąca jestem w Niemczech, pracuje tu w hotelu i za barem bardzo dużo dźwigam. Od niecałych 2 tygodni boli mnie jajnik (uczucie ucisku i klucia nad pecherzem po lewej stronie ) czy to możliwie że to od dzwigania ? Proszę o odpowiedź. Rok temu miałam robione wszystkie badania ginekologiczne i wszystko było idealnie.
Lek. Katarzyna Szymczak

Ból może wynikać z przeciążenia ale także np z infekcji drog moczowych, wskazana kontrola u lekarza.
Pozdrawiam