Uczucie uginania się podłogi pod stopami

Witam,opisze swoje objawy w krotki sposob,podczas chodzenia mam uczucie jakby moje stopy wpadaly w podloge albo uginala sie pode mna.Czasami mam zaburzenia w chodzeniu.Czasami odczuwam jakby krew w zylach szybciej mi plynela.Mam tez mrowienie w dolnym odcinku kregoslupa.Leczylam sie na zaburzenia nerwicy lekowej,dwa lata temu miala rezonans kregoslupa ktory nic nie wykazal.Czy moje zaburzenia to jakas choroba kregoslupa? Czy kolejne napady nerwice?Dziekuje

Witam, skoro badanie kręgosłupa rezonansem nic nie wykazało najwyraźniej zaburzenia mają podłoże psychologiczne.Proponowałabym jednak udać się na wszelki wypadek do lekarza ortopedy oraz neurologa w celu diagnozy Pani dolegliwości i po wykluczeniu problemów natury medycznej, do psychoterapeuty w celu diagnostyki i podjęcia leczenia najprawdopodobniej zaburzeń nerwicowych. Pozdrawiam