Uczucie wibracji i prądów w nogach

Witam! Od jakiegoś czasu dokucza mi uczucie delikatnych wibracji czy też prądów biegających w nogach, które ustępują podczas poruszania się, czasami uczucie to dotyczy też przedramion. Miałam robiony Rezonans głowy, którego wynik nie wykazał żadnych zmian, badania krwi też w normie. Co może być przyczyną moich dolegliwości?

Witam,
Należy wykonać pełną diagnostykę medyczną. Neurologiczną oraz endokrynologiczną W przypadku wykluczenia przyczyn natury biologicznej opisywane przez Panią objawy mogą być spowodowane nerwicą lękową. Zaburzenia lękowe leczone są farmakologicznie oraz poprzez psychoterapię.
Pozdrawiam