Stałe przemęczenie, problemy z pamięcią, senność, rozdrażnienie i częste krwotoki z nosa

Witam. Chciałbym przedstawić swoje dolegliwości i ewentualnie prosić o poradę. Występuje u mnie: stałe przemęczenie, nawet pod dużych dawkach snu, problemy z pamięcią, koncentracją, brak sił, senność, rozdrażnienie, czasem nawet problemy z wysłowieniem się, często miewam krwotoki z nosa (gdy czuję, że jestem bardzo przemęczony, choć nic nie robiłem), idzie mi się ciężko, w miejscu nie mogę często stać, bo nogi same mi się uginają, nieustannie drżą. Co może być przyczyną?

Witam,
Proponuje udać się do lekarza w celu wykluczenia przyczyn biologicznych takich jak problemy neurologiczne czy kardiologiczne. Jeśli lekarz stwierdzi brak przyczyn natury medycznej, proponuje udać się do psychologa w celu diagnostyki. Opisane przez pana objawy mogą mieć związek z zaburzeniami lękowo - depresyjnymi.
Pozdrawiam