Objawy jak po upojeniu alkoholowym

mam taki objaw jak po piciu alkocholowym w głowie mi się kręci wymiotuje lużny stolec z tym że nic nie piłem a te objawy mam co jakiś czas

Witam,
Proponuję kontakt z z lekarzem w celu wykluczenia przyczyn natury biologicznej. Opisywane objawy mogą być symptomem zaburzeń neurologicznych lub zaburzeń lekowych ( z objawami derealizacji). Tak więc w przypadku wykluczenia przyczyn medycznych zachęcam do kontaktu z psychologiem.
Pozdrawiam