Ulewanie i wymioty u 2-miesięcznego dziecka

corka Eryka,wiek 2 m-ce,po operacji metodą Ramstedt-Weber,dziecko do tej pory ulewa lub wymiotuje ,tydzien po operacji,je po 30 ml co dwie godz czasami co trzy,po zwiekszeniu stopniowo dawki o 10ml przy ostatnim posiłku 70ml zwraca wszystko co ma w zoladku,dzis wyszłysmy ze szpitala i corka juz dwa razy ulała owazonym serkiem,a 2 godz temu zwruciła mleko owazone,lekarz w szpitalu powiedzial ze nie wymagamy hospitalizacji bo podejrzewaja refluks,oprocz refluksu jaka moze byc przyczyna ulewani wym

Witam. Niestety trudno mi ocenić stan dziecka bez przeprowadzenia bezpośredniego badania. Przyczyna tego typu objawów rzeczywiście najczęściej jest refluks. Proszę karmić dziecko małymi porcjami a w razie pogorszenia jego stanu ponownie skonsultować się z lekarzem.