Uodpornienie się na promienie słońca

Jestem rudy i zawsze nie mogłem się opalać bo na raka i skóra złaziła i ból. Teraz mam 60 lat i nastąpiła odmiana w tym roku cud, nie spalam się jestem odporny na słońce, coś nie wyobrażalnego dla mnie, co się stało????????????

Witam! Tolerancja skóry na promieniowanie słoneczne zmienia się w ciągu życia. Zazwyczaj skóra osób starszych wykazuje większą odporność na promienie UV.