Uporczywy kaszel i opis TK klatki piersiowej
Witam serdecznie. Od jakiegoś czasu meczy mnie uporczywy kaszel dlatego dostałam skierowanie na tk klatki piersiowej niskodawkowej. W opisie generalnie jest wszystko ok, jedynie co jest opisane to zamostkowo resztkowa grasica kształtu trójkątnego 15mm. Czy ta grasica, ktora powinna z wiekiem zaniknąć a jest w opisie to powód do niepokoju? Proszę o odp. Pozdrawiam

KOBIETA, 34 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania
konieczna konsultacja przez lekarza pulmonologa/chirurga klatki piersiowej i ocena czy powyzej opisana zmiana moze wplywac na uporczywy kaszel.