USG ciąży i plamienia

Bardzo proszę o pomoc. Jestem w 6 tygodniu ciąży... ostatnie usg pokazało że pęcherzyk ma tylko 5.64 mm. Lekarz powiedział mi że mam się nie cieszyć, bo jest za mały i jego zdaniem kwestia czasu i tej ciąży nie będzie. Proszę bardzo o odpowiedź.tyle czekaliśmy na maleństwo. Nie dostałam żadnego skierowania na badanie, a po usg zaczęłam delikatnie plamić na brązowo.proszę o pomoc

Niestety to bardzo wczesny okres ciąży i nic nie można zrobić tylko trzeba czekać jak dalej potoczy się rozwój płodu. Plamienie na brązowo jest niepokojące, bo może wskazywać nawet na poronienie, więc radzę ponownie skonsultować się w takim przypadku ze swoim ginekologiem prowadzącym. To on powinien Pani w tej kwestii udzielić dokładnych informacji.