USG jamy brzusznej i polip w woreczku żółciowym

Witam Mam 34 lata.Ostatnie badanie usg jamy brzusznej ukazalo; polip wielkosci 1 cm w w.zòlciowym(od kilku lat),zlòg w lewej nerce, oraz mieśniak w macicy wielkosci 3cm.Zespòl j.drazliwego,2 lata temu owrzodzenie zoladka i dwunastnicy.Jakie powinno byc leczenie i zalecenia?Czy czegos nie powinnam jesc?Czy nie zaszkodzi mi picie olejòw(z czarnuszki,lniany)? Obecnie nie przyjmuje zadnych lekòw.Mam dolegliwosci z ukl.pokarmowego(biegunki,bole)regularnie wyproznienia 2 raz dziennie.Bòle glowy.

Powinna Pani być pod stałą opieką lekarza gastroenterologa. Polip pęcherzyka żółciowego powinien być usunięty (cały pęcherzyk), ponieważ może dojść do nowotworzenia. Owrzodzenia żołądka i dwunastnicy było wywołane przez Helicobacter pylori i przeleczone? Zespół jelita drażliwego też się leczy! Mięśniak macicy - nadzór ginekologa. Zalecana osłona przewodu pokarmowego - picie siemienia lnianego oraz probiotyk- polecam Sanprobi IBS.