Zapytaj lekarza

7 3 6 , 1 3 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

USG jamy brzusznej z powodu częstych skurczy żołądka i mdłości

Witam, Tydzień temu miałam USG jamy brzusznej z powodu częstych skurczy żołądka i mdłości, pobadaniu wszytko ok, stwierdzono jedynie prawdopodobieństwo refluksu żołądka. Od pięciu dni odczuwam w brzuch tak jakby "drugie serce" coś w nim pulsuje. Zastanawiam się czy to może być tętniak aorty mimo iż nie wykryto go jeszcze 7 dni temu? Bardzo proszę o odpowiedź.
KOBIETA, 23 LAT ponad rok temu

Objawy ostrego niedokrwienia kończyny dolnej

Ostre niedokrwienie kończyny dolnej to poważna choroba żylna. Jaksą objawy tego schorzenia ? Na ten temat wypowiada się specjalista - Adam Lewszuk, chirurg.

Witam , nie potrafię odpowiedzieć na to pytanie - proszę ew. wykonać kolejne badanie usg u innego znanego specjalisty! z.zurawski

Specjalista chirurgii onkologicznej i chirurgii ogólnej. Posiada doświadczenie w diagnozowaniu i wycinaniu zmian skórnych oraz leczeniu czerniaka. Doświadczenie zawodowe zdobywał w Klinice Nowotworów Tkanek Miękkich, Kości i Czerniaka Skóry w Centrum Onkologii w Warszawie
0

Gastroskopia służy do diagnostyki chorób opisywanych przez Panią. Proszę nie wymyślać chorób tylko zrobić to, co ma być zrobione. Gastroskopia.

Specjalista w zakresie chirurgii ogólnej, onkologicznej i estetycznej.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy