USG tarczycy i osłabienie

Witam, pyt odn. tarczycy. Wynik USG : Prawy płat o mieszanej echogeniczności z obecnością ognisk bezechowych w części środ-dolnej 03 i 3mm oraz ogniska hipoechogennego w części środkowej o wym 6x3 mm. W obrazie usg tarczyca z obecnością zmian płynowo-litych. Czy to coś poważnego? Czy to może być rak. Nadmienie, że w listopadzie wynik cytologii oznaczał 3- CIN1 ale kolposkopia to potwierdziła. Jestem osłabiona, borykam się z nadmiernym owłosieniem, suchością skóry. Proszę o wskazówki

Lek. Tomasz Budlewski

Sądzę, że konieczne jest wykonanie biopsji cienkoingłowej. Proszę koniecznie udać się do lekarza endokrynologa.