Usunięcie nerki z powodu skamienienia w Warszawie

Mam nerke do usuniecia z powodu rozległego skamieienia. Jestem z Warszawy. Czy w Warszawie mozna usunąc nerke laparoskopowo? Jaki to koszt?

Tak oczywiście można wykonać ten zabieg metodą laparoskopową. Koszt powinien być zawarty w ramach NFZ (czyli za darmo w ramach ubezpieczenia) tylko należy poszukać ośrodka, w którym nefrektomie wykonuje się drogą laparoskopową. Proszę poszukać oddziałów urologicznych w Warszawie i podzwonić do nich celem poinformowania się w tej sprawie.