Usunięcie pieprzyków metodą laserową

Pod koniec stycznia usuwałam 2 pieprzyki metodą laserową - mniejszy na twarzy wygoił mi sie w kilka tygodni, a drugi na ręce - znacznie większy nie wygoił się do dzisiaj. Mam go od urodzenia lub od bardzo młodego wieku. Znamię robiło sie keloidem, wiec używałam na nie maści sylikonowej. Miałam rownież dwie maści z antybiotykiem - mój dermatolog spytał mnie tylko "dlaczego to sie nie goi, czy ma pani cukrzyce?", zrobiłam badania i nic nie wyszlo. jest to lekko wypukłe i bordowe i 'miekkie'

Dzień dobry,

Jak już wspomniałam w poprzedniej odpowiedzi dla Pani istnieje wiele metod leczenia keloidów. Skoro maści silikonowe nie przyniosły żadnego efektu, należy szukać innego rozwiązania. Proszę się z tym problemem zgłosić do dermatologa lub lekarza medycyny estetycznej na konsultację.

Pozdrawiam serdecznie.