Usunięcie tarczycy a pieczenie pod skórą

witam jestem 6 miesięcy po operacji usunięcia całkowitego tarczycy ze względu na guzy łagodne czasami odczuwam silny ból pieczenie pod skórą dlaczego tak jest ?lekarz chirurg mówi ze nie powinno tak być,mam tez słaby i cichy głos proszę o pomoc.Dziękuję

Na początku zalecałbym kontrolę hormonalną (ocenę poziomu TSH i fT4). Jeśli wyniki będą w normie na pewno dolegliwości nie są związane z przebytym zabiegiem w zakresie tarczycy. Trzeba rozważyć konsultację neurologiczną w przypadku wykluczenia podłoża hormonalnego przedstawionych objawów.