Usunięcie tłuszczaka i brak opisu w wyniku badania

Witam ! Miialem usuniety Tluszczak 5 tygodni temu na prawym boku.Jajko wyslano do zbadania. mam dzisiaj wynik ale njc na nim nie napisano -czy to oznacza ze jest OK ? POZDRAWIAM

Nie znam wyniku , na którym nic nie napisano!!!!!!! Proszę przesłać kopię , a najlepiej zgłosić się z tym wynikiem do operatora!!! , pozdrawiam , zż