Usunięcie torbieli endometrialnej z jajnika

Witam, w 2014 usunięto mi torbiel endometrialną wielkości 5cm z prawego jajnika. Od stycznia 2015 zażywam visanne. W listopadzie chcielibyśmy rozpocząć starania o dziecko. Martwią mnie jednak wyniki tarczycowe: TSH - 3,47uIU/ml, FT4 - 1,34 ng/dl, ATG - 18,5 U/ml, ATPO - <28,0 U/ml. Lekarz endokrynolog przepisał mi Euthyrox 25, jednak bardzo źle się czuję biorąc euthyrox - mam mdłości, zawroty głowy, zaparcia. Czym mogą być spowodowane te objawy? visanne przyjmuje o 21, euthyrox naczczo.

Wątpię, że dolegliwości są związane z zażywaniem tak niewielkiej suplementacji hormonów tarczycy (Euthyrox). Raczej objawy to skutek uboczny stosowanego długotrwale już leku Visanne - proszę w tej sprawie skonsultować się z ginekologiem prowadzącym.