Usuwanie cysty Bakera a wielkość blizny

Witam jak wygląda sytuacja po operacji cysty bakera? Jakiej wielkości jest blizna? po jakim czasie można chodzić? po jakim czasie można wrócić do pełnej aktywności fizycznej?

Wszystko zależy od wielkości cysty , sposobu operacji ,jej przebiegu , skutku i...umiejętności operatora !!! Proszę omówić tę sprawę z lekarzem , który będzie operował, ja nie badałem Pani , nie mogę więc odpowiedzieć autorytatywnie, zż