Usuwanie dużych kamieni z nerki

Około 10 dni temu zadałem pytanie na temat możliwości w Polsce usunięcia mi 2 dużych kamieni w prawej nerce . mam nerke podkowiasta i mocno unaczynioną .Jeden ze szpitali specjalistycznych tuz przed laparoskopowym zabiegiem zrezygnował z tego powodu . Zabieg ma stanowić zagrożenie życia . Czy można w Polsce z tym przypadkiem coś zrobić? Proszę o radę i pomoc A może ktoś za granicą ? Szczegóły opisałem w poprzednim liście . Kamienie maja około 25 mm . W moczu dużo bakterii w tym dużo e-cola.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza urologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.