Usuwanie pajączków na nogach skleroterapią

Witam. Chce usunąć pajączki na nogach skleroterapią. Czy po zabiegu może dojść do powikłań? Czy w trakcie leczenia ta metoda można stosować antykoncepcje (tabletki Belara)? Czy może wystarczyc jeden zabieg? W mojej rodzinie są problemy zylne: naczynka, żylaki i słabe przepływy. Dodatkowo moje nogi są obciążone praca-dużo stoję w ciągu dnia. Czy USG Doppler wykaże choroby moich żył, np.zakrzepice? Naczynka popękały w to lato, a antykoncepcję stosuje od 4 lat. Pozdrawiam.

Witam na konsultacji po obejrzeniu zmian dopiero lekarz będzie mógł ocenić czy 1 zabieg wystarczy czy też nie.Tak antykoncepcję można w międzyczasie stosować.