Usuwanie śledziony z ropniem

Witam.Rok temu zostala usunieta sledziona na ktorej byl ropien 10 cm.Obecnie do dnia dzisiejszego przebywam tylko na antybiotyku[calvipen].Mam ogromna przepukline od pepka do klatki piersiowej a 2 miesiace temu mialam robiony tomograf i w miejscu po przepklinie mam torbiela 5 cm.mam ogromny brzuch i twardy a lekarz mowi ze to ok.czy mam szukac innej pomocy?

Dr n. med. Wojciech Kawiorski

Szanowna Pani - Wydaje mi się, że nie jest to normalny stan. Jeżeli przepuklina Pani przeszkadza - koniecznie należy wykonać plastykę z wszczepienim siatki.
Najpierw jednak, zająłbym się torbielą, którą należy po kontrolą USG opróżnić (uwaga - może to być pętla jelitowa)
Pozdrawiam serdecznie, dr n.med. Wojciech Kawiorski, specjalista chirurg, Kraków
( kontakt: www.chirurgiakrakow.pl )

Nie jestem w stanie powiedzieć nic konkretnego bez zbadania pacjentki!!! NIE ISTNIEJE LECZENIE PRZEZ INTERNET!!! Proszę zgłosić się do operatora!!! zż