Uszkodzenie pieprzyka

Witam. W sobotę kot pazurem zaczepił mój pieprzyk. Po czasie zobaczyłem, że jest rozcięty i umazany krwią. Przemyłem go wodą utlenioną i zakleiłem. Mam teraz na nim coś w stylu strupa, ale jest mocno czarne. Naczytałem się o czerniakach i zastanawiam się nad wizytą u dermatologa, jednak z tego co czytałem trzeba czasu na stwierdzenie czy coś się dzieje. Co mam w takim razie zrobić, poczekać aż strup odpadnie i wtedy się zgłosić? O ile jest to strup.. Tak to wygląda: i59.tinypic.com/2whpl41.jpg

Zmiana nie wygląda groźnie, ale wymaga konsultacji dermatologicznej. Proszę przed wizytą zastosować przez kilka dni dostępne bez recepty preparaty antybiotykowe w maści (np. tribiotic, multibiotic) dwa razy dziennie pod plaster. W ten sposób zniweluje Pan stan zapalny, a znamię będzie możliwe do oceny w dermoskopie.