Uszkodzone bioderka u noworodka a problemy z poruszaniem w dorosłym życiu

Witam. Mam 19 lat. Jako noworodek zostały u mnie uszkodzone bioderka czy coś takiego (miałam zagipsowane obie nóżki a między nimi wgipsowany kijek). Mam krzywicę kolan i dużo ludzi na ulicy patrzy na mnie w dziwny sposób, gdyż nie chodzę tak jak inni. Czy mogę coś z tym zrobić ? Czy jest już za późno ze względu na mój wiek?

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam,
możliwości leczenia zależą od stopnia deformacji i z problemem należy zwrócić się do ortopedy. Na podstawie badania klinicznego i badań obrazowych będzie można zadecydować o dalszym leczeniu, jego zakresie i rokowaniach