Utrata dziecka a choroba Pottera

Witam! W lutym 2015 roku urodzilam syna zmarl mial zespol Pottera Chcialabym sie dowiedziec czy w kolejnej ciazy moge stracic kolejne dziecko na ta chorobe? Czytalam, ze to chorba genetyczna idziemy z mezem na badania genetyczne.

Magdalena StusiĹska

Szanowna Pani, lekarz z poradni genetycznej po rozmowie i poznaniu dokładnej historii ciąż w Państwa rodzinach bedzie w stanie powiedzieć więcej na ten temat.