Utrata potrzeb seksualnych po dwóch porodach

WITAM MAM CHYBA NIETYPOWE PYTANIE MAM 28 LAT I SYNA 5 LAT CÓRKA 3 LATA MÓJ MĄŻ JEST ZAWODOWYM KIEROWCĄ WIĘC NIE MA GO W DOMU A JAK JEST TO PRAGNIE SEXU JA NIESTETY PO PORODZIE CÓRKI NIE MAM TAKICH POTRZEB NIE WIEM CO SIĘ DZIEJE ZE MNĄ KOCHAM GO BARDZO ALE NIE MAM OCHOTY A MINEŁO JUZ 3 LATA CO MAM ROBIĆ CZY JESTEM JUŻ DO NICZEGO NIE CHCĘ ABY NASZA RODZINA SIĘ ROZSYPAŁA I NIE CHCĘ SEXU NA SIŁĘ SZUKAM DOBREGO GINEKOLOGA KTÓRY BY MOGŁ MI POMÓC KTÓREMU MOGĘ ZAUFAĆ I SIĘ DOBRZE POCZUĆ W JEGO RĘKACH

Witaj
Zaburzenia w sferze libido są udziałem wielu kobiet, jednak z tego co opisałeś radziłabym udać się po poradę do psychologa- seksuologa, który będzie mógł przy twojej chęci i pracy zarówno w gabinecie odkryje powody dla których twoje libido tak obniżyło się . Znajdź takiego specjalistę blisko swego miejsca zamieszkania, powodzenia . Pozdrawiam