Utrata przytomności a badanie kardiologiczne

Witam mam pytanie dotyczące badania kardiologicznego jak to badanie będzie wygladało,a skierowanie mam od lekarza ponieważ straciłam przytomnosć mam bole jak i zawroty głowy wykryto również zaburzenia rytmu serca.

Zapewne będzie miała Pani wykonanego 24 godzinnego holtera ekg. Badanie jest bezbolesne. Zostanie Pani wyposażona w niewielki "aparacik" z elektrodami przyklejonymi w ok. klatki piersiowej, który będzie monitorował i zapisywał w pamięci wewnętrznej akcję Pani serca przez całą dobę. Odczytu po 24 h dokona lekarz, który poinformuje Panią o wyniku i w razie potrzeb zaleci odpowiednie postępowanie.

Pozdrawiam serdecznie.

dr n. med. Marek Derkacz