Utrata wagi i brak głodu

Witam. W ostatnim czasie sporo chudnę i nie czuje głodu. Zauważyłam, że częściej sięgam po słodkie niż normalne jedzenie. Jestem ciągle zmęczona, rozdrażniona. Często miewam infekcje. Zapalenie pęcherza moczowego. Bardzo wypadają mi włosy, swędzi mnie skóra. Dodam że raczej moja waga jest prawidłowa. Ważę 53 kg na 170 cm. Mam 19 lat. Czy te objawy może powodować jakaś poważniejsza choroba? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze warto jest wykonać podstawowe badania z krwi. Proszę końieczńie udac sie do lekarza rodzinnego.